Kujaku

Veilingnummer: 1627571863

Special

Variëteit:
Kujaku

Centimeters:
40-45

Kweker:
Yamazaki

Leeftijd:
Nisai

Geslacht:
Unsexed

Informatie over deze koi

Prachtig mooie kujaku met hele heldere diepe kleuren. Mocht er onverhoopt iets met uw koi gebeuren zolang de koi bij ons verblijft = 100% geld terug.

Sorry, u kunt niet meer bieden.

Bekijk alle actieve veilingen.

HUIDIG BOD

bekijk biedingen

minimum volgend bod: €186
minimum volgend bod: €186
Hoe werkt automatisch bieden?

   Uw koi laten bezorgen?

Het kan! Voor een vast laag tarief.
Lees verder

Veiling informatie

Een bod in de laatste 5 minuten?