Ginrin Tancho Goshiki

Veilingnummer: 1611483275

Super Special

Variëteit:
Ginrin Tancho Goshiki

Centimeters:
20-25

Kweker:
Aokiya - Aoki

Leeftijd:
Small-nisai

Geslacht:
Unsexed

Informatie over deze koi

Als dit geen super special is dan weet ik het ook niet meer. Slag je slag met die prachtige visje. Inclusief GRATIS overwinteren tot in het voorjaar. Mocht er onverhoopt iets met uw koi gebeuren = 100% geld terug.

Sorry, u kunt niet meer bieden.

Bekijk alle actieve veilingen.

HUIDIG BOD

bekijk biedingen

minimum volgend bod: €239
minimum volgend bod: €239
Hoe werkt automatisch bieden?

   Wij bezorgen ook uw koi

Op vaste dagen voor een vast laag bedrag per adres.

Veiling informatie

Een bod in de laatste 5 minuten?