Alle evenementen

...

OPEN DAG Koi Centrum Sneek

Datum: zaterdag 13 april 2024 van 12:00 tot 16:00

Wij verwelkomen u graag tijdens de start van het koi-seizoen 2024, een dag geheel in het teken van koi en speciale aanbiedingen.

Dit jaar hebben we iets heel speciaals voor u in petto. Tijdens deze open dag zullen we een speciale selectie van prachtige koi aanbieden, die speciaal voor deze gelegenheid zijn geselecteerd. Deze koi zijn alleen tijdens dit evenement verkrijgbaar. Mis deze unieke kans dus niet.

Maar dat is nog niet alles! Teruya, de zoon van de Japanse koi-kweker Daisuke Ishihara van Yagenji Koi Farm, zal aanwezig zijn op ons evenement. Teruya zal beschikbaar zijn voor een exclusieve "Meet & Greet", waar u de kans krijgt om hem persoonlijk te ontmoeten. Hij staat klaar om al uw vragen te beantwoorden en zijn diepgaande kennis te delen over koi en van Yagenji Koi Farm.

Wat kunt u nog meer verwachten op deze dag? Naast de unieke kans om koi aan te schaffen en de gelegenheid om Tereyu te ontmoeten, zullen er ook speciale aanbiedingen zijn die u niet wilt missen.

Dus kom op zaterdag 13 april voor een dag vol plezier en fantastische aanbiedingen. Of u nu een doorgewinterde koi-liefhebber bent of gewoon nieuwsgierig bent naar deze prachtige vissen, er is voor elk wat wils op ons evenement.

Mis het niet! Zet de datum in uw agenda en we kijken ernaar uit u te verwelkomen op ons evenement.

Middels onderstaande button kunt u zich aanmelden voor het event.
U krijgt dan op de dag zelf een speciale korting.

Aanmelden

Momenteel zijn er (nog) geen Koi toegevoegd aan dit evenement.