Showa

Veilingnummer: 1634237361

Special
JAPAN VEILING

Variëteit:
Showa

Centimeters:
35-40

Kweker:
Marusada

Leeftijd:
NisaiKoishow

Geslacht:
Unsexed

Informatie over deze koi

Prachtige klassieke showa met intense kleuren. Wetende dat deze kweker hele grote dikke vissen kweekt heeft deze showa echt potentie om een pareltje te worden... Het is dat onze eigen vijver vol zit, maar anders... Mocht er onverhoopt iets met uw koi gebeuren zolang de koi bij ons verblijft = 100% geld terug.

Japan Veiling Informatie

Deze koi is recent aangekocht in Japan en moet eerst nog een uitgebreide quarantaineperiode doorstaan. Alle risico's zijn voor Onlinekoiveiling.nl. Mocht er onverhoopt iets met de koi gebeuren, krijgt u 100% van het aankoopbedrag terug. Deze koi kan opgehaald of bezorgd worden na quarantaine, zodra de watertemperaturen van onze winkel gelijk zijn met het buitenwater. Ook deze koi wordt getest op KHV en CEV.

Sorry, u kunt niet meer bieden.

Bekijk alle actieve veilingen.

HUIDIG BOD

bekijk biedingen

minimum volgend bod: €166
minimum volgend bod: €166
Hoe werkt automatisch bieden?

   Uw koi laten bezorgen?

Het kan! Voor een vast laag tarief.
Lees verder

Veiling informatie

Een bod in de laatste 5 minuten?