Kikusui

Veilingnummer: 1626634466

Variëteit:
Kikusui

Centimeters:
38-42

Kweker:
Yamazaki

Leeftijd:
Nisai

Geslacht:
Unsexed

Informatie over deze koi

Heeft ooit, waarschijnlijk bij de kweker een beschadiging op de kop gehad. Dit is nu mooi dicht en zal wit inkleuren de komende tijd. De streep die dan ontstaat geeft een leuk effect. Mocht er onverhoopt iets met uw koi gebeuren zolang de koi bij ons verblijft = 100% geld terug.

Sorry, u kunt niet meer bieden.

Bekijk alle actieve veilingen.

HUIDIG BOD

bekijk biedingen

minimum volgend bod: €76
minimum volgend bod: €76
Hoe werkt automatisch bieden?

   Uw koi laten bezorgen?

Het kan! Voor een vast laag tarief.
Lees verder

Veiling informatie

Een bod in de laatste 5 minuten?