Showa

Veilingnummer: 1617546882

Jumbo Tosai Special

Variëteit:
Showa

Centimeters:
28

Kweker:
Isa

Leeftijd:
Jumbo-tosai

Geslacht:
Unsexed

Informatie over deze koi

Jumbo Tosai van Isa, het sumi zit op de juiste plekken onderhuids. Wie deze koi de tijd geeft om te groeien en te ontwikkelen heeft een prachtige showa van een top kweker. Inclusief GRATIS overwinteren tot in het voorjaar. Mocht er onverhoopt iets met uw koi gebeuren = 100% geld terug.

Sorry, u kunt niet meer bieden.

Bekijk alle actieve veilingen.

HUIDIG BOD

bekijk biedingen

minimum volgend bod: €257
minimum volgend bod: €257
Hoe werkt automatisch bieden?

   Uw koi laten bezorgen?

Het kan! Voor een vast laag tarief.
Lees verder

Veiling informatie

Een bod in de laatste 5 minuten?